Akné netrápi len tínedžerov. Prezradíme vám recept, ako sa ho navždy zbaviť

Akné netrápi len tínedžerov. Prezradíme vám recept, ako sa ho navždy zbaviť

Mať bezchybnú pleť je snom každej ženy. Naša tvár však nevyzerá vždy podľa našich predstáv a s akné sa musia popasovať aj najkrajšie ženy sveta. Výnimkou nie je ani modelka Brianna Lopez, ktorá však s pomocou účinnej metódy dala vyrážkam navždy zbohom, a to v priebehu jediného mesiaca. Prezradíme vám jej recept na krásu.
  1. Prvým krokom starostlivosti o pleť je jej čistenie. Brianna používa jojobový olej, ktorý aplikuje na pokožku masážnymi pohybmi. Potom ho zotrie teplým uterákom alebo umývacou rukavicou. Túto procedúru opakuje dvakrát.
  2. Následne nanesie masku na tvár, ktorú tvoria 2 kávové lyžičky medu, pol lyžičky škorice a rovnaké množstvo kurkumy. Takto pripravenú zmes nechá na tvári pôsobiť najmenej hodinu. V prípade, ak nosíte make-up, Brianna odporúča masku na báze síry, ktorá má upokojujúce účinky.

  3. Ďalším krokom k bezchybnej pleti je zvlhčovanie. Brianna používa zdokonaľujúce sérum zo šípkového a mrkvového oleja, do ktorého pridá niekoľko kvapiek levanduľového esenciálneho oleja. Túto zmes aplikuje na vlhkú pokožku krúživými pohybmi.
  4. Pred spaním používa Brianna na akné surové bambucké maslo.
  5. Posledným krokom jej rutiny je užívanie výživových doplnkov s obsahom kurkumy, kelpu (morské riasy) a ďalších rastlinných zložiek. Pred konzumáciou sa však najprv poraďte so svojím lekárom, aby ste predišli alergii.

Brianna predtým a dnes

{{ I didn't expect this many people to respond to this post. I want to help everyone asking what I use and I will make a short video later today explaining what i do. I have a final in like an hour so I'm just tying to study right now. My skin isn't perfect. But it has come along way and I want to share the progress with everyone}} I just wanted to make a little post about skin because I've struggled with mine so much, and i really feel like I need to stop pretending like i haven't. Especially in the industry I am trying to get into, it can be very deceiving about body image and skin. This is my skin at its worst on the lefts and now on the right. This was a hard time and I was very bothered by it. Didn't want to leave my room or even have my own parents look at me. I still have scarring left which I am working with a doctor to fix because to be a model you basically need to be "perfect". Which no one is and I am not claiming to be perfect at all. There are worse things that can happen to you in life than acne. But getting acne takes a really big toll on your life. I'm willing to answer any questions anyone might have. Just needed to get this out there because it is apart of who I am and my story. ( this was really hard to do so please don't say anything mean ?)

Príspevok, ktorý zdieľa Brianna Lopez (@briannagabrielaa),

Zdroj: brightside.me

TV Program

18:25 IQ TAXI
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:45 Súdna sieň
19:30 ŽREBOVANIE
19:35 Prvé oddelenie II.
18:05 Kosti IV.
19:00 Kosti IV.
20:10 Dr. House VI.
18:40 Požiarnik Sam VIII.
18:55 Jahôdka a jej kamaráti III.
19:20 Strážca vesmíru Roger
18:15 Tajemství úspěchu
20:15 Gunman: Muž na odstřel
22:15 Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny