Žena vsadila na svoj šiesty zmysel: To, čo najprv vyzeralo ako premárnená šanca, jej napokon prinieslo bohatstvo

Žena vsadila na svoj šiesty zmysel: To, čo najprv vyzeralo ako premárnená šanca, jej napokon prinieslo bohatstvo

Neplánované veci niekedy nakoniec dopadnú najlepšie. Svoje o tom vie aj Oksana Zaharov (46) z New Jersey, ktorej sa vďaka drobnej nepozornosti predavača podarilo rozprávkovo zbohatnúť.

To, čo na prvý pohľad vyzeralo ako premárnená šanca, jej nakoniec zmenilo život k lepšiemu. Oksana sa rozhodla, že skúsi šťastie v lotérii. Predavača preto požiadala o stierací los za 1 dolár, no ten jej omylom predal žreb v hodnote 10 dolárov. Šiesty zmysel však žene našepkal, aby ho predsa len zaplatila.

"Keď mi predavač predal zlý žreb, cítila som sa kvôli nemu nepríjemne, preto som sa rozhodla nechať to tak a kúpila som ho," prezradila Oksana, ktorej trvalo niekoľko týždňov, kým žreb napokon zoškrabala. Dovtedy ho totiž používala ako záložku do knihy!

Teraz si Oksana môže kúpiť záložiek, koľko len chce. V lotérii totiž vyhrala hlavnú cenu v hodnote 5 miliónov dolárov. Za výhru plánuje zobrať celú svoju rodinu na dovolenku na Bahamy. Zvyšnú sumu dá na sporenie svojim deťom na štúdium.

"Spočiatku som si myslela, že žreb nie je pravý, no keď som ho priniesla do stávkovej kancelárie, presvedčili ma o opaku," uviedla šťastná žena podľa Huffington Post.

Zdroj: huffingtonpost.com

TV Program

22:50 Tulipánová horúčka
01:10 Krimi
01:40 Statočné srdce
23:10 Káčer Howard
01:45 VEĽKÝ BALÍK
02:30 NAŠI
22:00 Najšpinavšie domácnosti II.
00:20 Prison Break: Návrat
02:05 Myšlienky vraha VII.
23:10 Príbehy dvoch myší II.
23:35 Zubor Pompík
23:45 Rozprávky z machu a papradia
22:05 V pasti
23:30 Kapitán Truneo a Svatý Grál
01:20 Mortal Instruments: Město z kostí