Žena vsadila na svoj šiesty zmysel: To, čo najprv vyzeralo ako premárnená šanca, jej napokon prinieslo bohatstvo

Žena vsadila na svoj šiesty zmysel: To, čo najprv vyzeralo ako premárnená šanca, jej napokon prinieslo bohatstvo

Neplánované veci niekedy nakoniec dopadnú najlepšie. Svoje o tom vie aj Oksana Zaharov (46) z New Jersey, ktorej sa vďaka drobnej nepozornosti predavača podarilo rozprávkovo zbohatnúť.

To, čo na prvý pohľad vyzeralo ako premárnená šanca, jej nakoniec zmenilo život k lepšiemu. Oksana sa rozhodla, že skúsi šťastie v lotérii. Predavača preto požiadala o stierací los za 1 dolár, no ten jej omylom predal žreb v hodnote 10 dolárov. Šiesty zmysel však žene našepkal, aby ho predsa len zaplatila.

"Keď mi predavač predal zlý žreb, cítila som sa kvôli nemu nepríjemne, preto som sa rozhodla nechať to tak a kúpila som ho," prezradila Oksana, ktorej trvalo niekoľko týždňov, kým žreb napokon zoškrabala. Dovtedy ho totiž používala ako záložku do knihy!

Teraz si Oksana môže kúpiť záložiek, koľko len chce. V lotérii totiž vyhrala hlavnú cenu v hodnote 5 miliónov dolárov. Za výhru plánuje zobrať celú svoju rodinu na dovolenku na Bahamy. Zvyšnú sumu dá na sporenie svojim deťom na štúdium.

"Spočiatku som si myslela, že žreb nie je pravý, no keď som ho priniesla do stávkovej kancelárie, presvedčili ma o opaku," uviedla šťastná žena podľa Huffington Post.

Zdroj: huffingtonpost.com

TV Program

05:20 Noviny TV JOJ
06:15 RANNÉ NOVINY
08:10 Súdna sieň
05:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:00 Vyvolení - Dom snov
06:50 PÁLI VÁM TO
05:05 Súdna sieň
05:50 POLICAJTI V AKCII
06:35 Profesionáli
05:00 Robošváb II.
05:25 Sherm a jeho mikróby
05:40 Bobove dobrodružstvá na pláži
06:25 Pozlátko Hollywoodu
07:55 Můj šálek kávy
09:35 Iluze lásky