Žena vsadila na svoj šiesty zmysel: To, čo najprv vyzeralo ako premárnená šanca, jej napokon prinieslo bohatstvo

Žena vsadila na svoj šiesty zmysel: To, čo najprv vyzeralo ako premárnená šanca, jej napokon prinieslo bohatstvo

Neplánované veci niekedy nakoniec dopadnú najlepšie. Svoje o tom vie aj Oksana Zaharov (46) z New Jersey, ktorej sa vďaka drobnej nepozornosti predavača podarilo rozprávkovo zbohatnúť.

To, čo na prvý pohľad vyzeralo ako premárnená šanca, jej nakoniec zmenilo život k lepšiemu. Oksana sa rozhodla, že skúsi šťastie v lotérii. Predavača preto požiadala o stierací los za 1 dolár, no ten jej omylom predal žreb v hodnote 10 dolárov. Šiesty zmysel však žene našepkal, aby ho predsa len zaplatila.

"Keď mi predavač predal zlý žreb, cítila som sa kvôli nemu nepríjemne, preto som sa rozhodla nechať to tak a kúpila som ho," prezradila Oksana, ktorej trvalo niekoľko týždňov, kým žreb napokon zoškrabala. Dovtedy ho totiž používala ako záložku do knihy!

Teraz si Oksana môže kúpiť záložiek, koľko len chce. V lotérii totiž vyhrala hlavnú cenu v hodnote 5 miliónov dolárov. Za výhru plánuje zobrať celú svoju rodinu na dovolenku na Bahamy. Zvyšnú sumu dá na sporenie svojim deťom na štúdium.

"Spočiatku som si myslela, že žreb nie je pravý, no keď som ho priniesla do stávkovej kancelárie, presvedčili ma o opaku," uviedla šťastná žena podľa Huffington Post.

Zdroj: huffingtonpost.com

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 SUPERMAMA
05:05 Letecké katastrofy VII.
05:55 Prvé oddelenie
06:15 Prvé oddelenie
05:30 TIPOS INFO
05:35 Ochranca II.
07:25 Panelák
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:35 Sam a Max
05:50 Příběhy ze Země Oz: Dorotčin návrat
07:35 Need for Speed
09:55 Pan Dokonalý