Sám doma po rokoch opäť ožíva. Rozmaznaný Kevin sa tentokrát stratí v stovežatej Prahe!

Sám doma po rokoch opäť ožíva. Rozmaznaný Kevin sa tentokrát stratí v stovežatej Prahe!

Kto z nás by nepoznal vianočnú klasiku pod názvom Sám doma? Ak ste si tieto filmy zamilovali rovnako ako my, zaiste vás poteší fakt, že príbeh amerického chlapca opäť ožíva. Kevin Mccalicster sa tentokrát stratí u našich českých susedov, a to v pražskej metropole. Neuveríte, kto mu pomôže z najhoršieho!

Ak ste si mysleli, že úspešná komédia sa opäť vracia na televízne obrazovky, musíme vás sklamať. Na internete sa však objavila kratšia verzia tejto vianočnej story, ktorú má na svedomí tím Michala Orsavu. Kreatívny videotvorca postrihal zábery z filmu do podoby, ktorá baví ľudí na sociálnych sieťach.

Príbeh sa tentokrát neodohráva v romantickom Paríži či rušnom New Yorku, ale v Prahe. Vo videu okrem súčasného amerického prezidenta Donalda Trumpa zahviezdi tiež ruská hlava štátu Vladimír Putin, český hokejista Jaromír Jágr a ďalšie známe tváre.

A takto znie spoiler na Orsavovom youtube kanáli. "Kevin Mccalicster opäť zažíva svoje nemalé dobrodružstvá, kedy sa sám ocitne v zasneženom srdci Európy. Dokáže sa ukryť v stovežatom meste pred silami ruského prezidenta alebo bude potrebovať pomoc od najmocnejšieho muža planéty?"

Pozrite si VIDEO.

Zdroj: redakcia/VP, youtube.com/Michal Orsava

TV Program

18:25 IQ TAXI
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:55 Súdna sieň
18:45 Súdna sieň
19:30 ŽREBOVANIE
18:05 Kosti IV.
19:00 Kosti IV.
20:10 Dr. House VI.
18:40 Požiarnik Sam VIII.
18:55 Jahôdka a jej kamaráti III.
19:20 Strážca vesmíru Roger
18:15 Tajemství úspěchu
20:15 Gunman: Muž na odstřel
22:15 Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny