Preteky o miesto pri bazéne. Briti nevedia, čo je to relax

Preteky o miesto pri bazéne. Briti nevedia, čo je to relax

GRAN CANARIA / Briti a Íri naozaj nevedia, čo je to relax a do pohody sa nedajú ani na dovolenke v 4* hoteli. Dôkazom je video, ktoré zverejnili zamestnanci hotela. Ukazuje šialený závod o miesta pri bazéne. Uteráky lietali jedna radosť.

Svoju nenapraviteľnú túžbu byť všade prvý nezapreli britskí návštevníci hotela Servatur Waikiki na španielskom ostrove Gran Canaria. Každodenným ranným rituálom sú preteky o to, kto si obsadí tie najlepšie miesta na lehátku pri bazéne. Rada sa začne tvoriť už okolo pol ôsmej, uvádza denník Daily Mirror. Keď sa o pol hodinu neskôr brány areálu otvoria, začína sa show. Aspoň pre zamestnancov hola, ktorí sa celej komédii neveriacky prizerajú.  

Dovolenkári sa nekompromisne predbiehajú a už akoby nacvičeným pohybom hádžu uteráky na vybrané lehátka. Na videu je dokonca vidieť ako muž obsadzuje štyri miesta vedľa seba jedným švihom. Najhoršie na tom ale je, že potom, ako si uchmatnú svoje miesto, často odchádzajú na raňajky a k bazénu sa vracajú až o niekoľko hodín. Niekdy až poobede.

"Máme hostí, ktorí si položia svoje uteráky na lehátka ráno a niekedy zmiznú preč až do poobedia," vykresľuje absurdnú situáciu zamestnanec hotela. Preto dostali príkaz, aby zbierali uteráky, ak sa ich majitelia neukážu viac ako tri hodiny. Napriek tomu, že takéto chovanie je úsmevne, personál sa začína obávať, že by mohlo dôjsť aj k zraneniam, ak sa britskí návštevníci neupokoja. 

Zdroj: noviny.sk/Daily Mirror

TV Program

05:20 Noviny TV JOJ
06:15 RANNÉ NOVINY
08:10 Súdna sieň
05:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:00 Vyvolení - Dom snov
06:50 PÁLI VÁM TO
05:05 Súdna sieň
05:50 POLICAJTI V AKCII
06:35 Profesionáli
05:00 Robošváb II.
05:25 Sherm a jeho mikróby
05:40 Bobove dobrodružstvá na pláži
06:25 Pozlátko Hollywoodu
07:55 Můj šálek kávy
09:35 Iluze lásky